Dodano: 2014-12-21, IV Niedziela Adwentu 21.12.2014

IV Niedziela Adwentu 21.12.2014r.

Dziś IV ostatnia niedziela adwentu i jednocześnie III niedziela miesiąca. Modlimy się za naszą Parafię, w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów. Składka przeznaczona jest na dalsze prace remontowe.

We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. Pamiętajmy, że w tym dniu Kościół  i nasza Polska tradycja, zachęca nas do zachowania postu. Pamiętajmy też, że jest to zawsze szczególny dzień miłości i pojednania z naszymi bliźnimi. Msza św. w wigilie tylko rano o g. 8.00.

Wczoraj na mszy św. o g.18.00 harcerze przynieśli ogień betlejemski, który będzie można odpalać, zabierać do domu, by zapłonął na naszych stołach wigilijnych. Niech będzie on światłością przychodzącego Pana i Zbawiciela.

Świąteczny objazd chorych z sakramentami św. będzie jutro we wtorek 23.12. od g.8.00. Proszę o zgłoszenie chorych, których mam odwiedzić z sakramentami.

Poświęcone opłatki wigilijne oraz świece Caritas można nabyć w kościele przy ołtarzu św. Józefa.

Informacja dla tych, którzy nie zdążyli być jeszcze u spowiedzi. Jutro w poniedziałek 22.12. całodzienna spowiedź w Wolsztynie we Farze.

Boże Narodzenie!!!

Uroczysta Msza Pasterzy – czyli Pasterka o g. 24.00. Wszystkich Parafian i Waszych najbliższych serdecznie zapraszam!!!

W I święto msze św. będą o g. 9.30 i 11.00, nie będzie mszy św. o g. 8.00.

W II święto Bożego Narodzenia w święto św. Szczepana msze św. jak w każdą niedzielę i tradycyjnie też zbiórka ofiar na KUL i PWT w Poznaniu.

W Sylwestra 31.12. w ostatni dzień roku kalendarzowego, uroczystą mszę św. na zakończenie roku, odprawimy o g.16.00. Będzie ona poprzedzona jak zawsze godzinną dziękczynną adoracją Najśw. Sakramentu wraz z różańcem, od g.15.00. Jak co roku chcemy podziękować Panu Bogu i Matce Najśw. za wszystkie łaski, opiekę i Boże Bł. w mijającym 2014 roku.

Nowy Rok – ur. Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju!

W Nowy Rok msze św. będą: 9.30; 11.00 i 17.00, nie będzie mszy o g. 8.00!

Przed Kościołem do nabycia świąteczny numer Przewodnika Katolickiego, oraz „Miłujcie się”